Par mums

FAKTI CIPAROS

5

kompānijas nodaļas (Food, Non Food, HoReCa, alkohola un telemārketinga nodaļa)

24h

stundu preču loģistika

25

gadu pieredze izplatīšanās un zīmolu attīstībā

>63

miljoni eiro apgrozījums 2017. gadā

80

pieredzējušu nozares speciālistu komandā

104

pasaules un lokāla mēroga piegādātāji

>4000

piegāžu adreses visā Latvijas teritorijā

>4000

aktīvo artikulu

>14500

apstrādāto pasūtījumu mēnesī

34000

palešu vietu divās mūsdienīgi aprīkotās noliktavās

PAR MUMS

Kompānija Baltā Bura ir dibināta 1993. gadā, uzņēmuma pamatdarbība ir plaša patēriņa (FMCG) preču izplatīšana Latvijas un kaimiņvalstu teritorijā.

Baltā Bura ir viena no lielākajām vairumtirdzniecības un distribūcijas kompānijām kas darbojas Latvijas tirgū ar gada apgrozījumu virs 63 milj. EUR

Uzņēmumam ir attīstīts filiāļu tīkls Latvijas lielākajās pilsētās un nodrošināta izplatāmo preču piegāde pat uz tālākiem valsts nostūriem.

Mums uzticas vairāk nekā 100 pasaulē un lokālajā tirgū zināmi piegādātāji pārtikas, nepārtikas un HoReCa segmentā.

Plašs distribūcijas tīkls ietver sevī kā lielos tirdzniecības tīklus un neatkarīgus veikalus, tā arī degvielas uzpildes stacijas, pasta nodaļas, kioskus, aptiekas, birojus, ka arī viesnīcas, restorānus, kafejnīcas un citas sabiedriskās ēdināšanas iestādes.

Kompānija ir daļa no liela holdinga, kurā ietilpst dažādu nozaru uzņēmumi – apsardzes, tirdzniecības, loģistikas, ka arī neatkarīgas inventarizācijas un nekustamo īpašumu pārvaldīšanas nozares. Kopējais holdinga investīciju portfelis sastāda vairāk nekā 250 milj. eiro.

KOMANDA

Veiksmīga uzņēmuma attīstības un stabilitāte nav iedomājama bez pieredzējušas, uzticamas un profesionālas komandas.

Mūsu darbinieku vidējais darba stāžs tirdzniecības nozarē ir vairāk nekā 9 gadi. Tādēļ mēs varam droši teikt, ka mūsu komandas sinonīmi ir zināšanas un pieredze aktīvajā pārdošanā.

Personāls ir mūsu bagātība, tāpēc uzņēmums sniedz atbalstu arī augstākās izglītības finansēšanā. Turklāt, uzņēmuma personāla vadības politikā ietilpst arī regulāri:

  • tirdzniecības un administratīvā personāla treniņi;
  • piegādātāju produktu grupu apmācības;
  • iekšējie pieredzes apmaiņas semināri.

Ikdienas uzņēmuma darbību nodrošina vairāk nekā 30 tirdzniecības pārstāvji, 22 zīmolu vadītāji / lielo klientu tirdzniecības speciālisti, 2 tirdzniecības sektoru vadītāji, ka arī 2 telemārketinga speciālisti un 10 merčendaizeri piecos Baltā Bura SIA tirdzniecības departamentos, kas specializējas pārtikas nepārtikas, HoReCa segmentos.

Trīs tirdzniecības filiāles Kurzemes, Vidzemes un Latgales reģionā, kā papildinājums izplatīšanas tīklam, nodrošina segumu vairāk nekā 4000 piegādes adresēm visā Latvijas teritorijā.

Uzņēmums Baltā Bura