ŽEMAITIJOS PIENAS

Sākot no 2015.gada augustu SIA Baltā Bura ir sākusi sadarbību ar vienu no lielākajiem un modernākajiem piena pārstrādes uzņēmumiem Lietuvā – akciju sabiedrību ŽEMAITIJOS PIENAS.

Pienotava ir dibināta 1924.gadā. Daudzu gadu gaitā uzkrātā darba pieredze un unikālās receptūras šodien ļauj patērētājiem piedāvāt plašu produktu klāstu ar lielisku garšu un augstu kvalitāti. Šodien uzņēmums ražo vairāk nekā 200 dažādu nosaukumu jaunus un jau patērētāju iecienītus piena izstrādājumus, kā, piemēram, PIK-NIK nenogatavināta siera noplēšamās nūjiņas, MAGIJA sieriņus, un slavenāko pienotavas produktu DŽIUGAS – cieto sieru.

Patērētāji ir iecienījuši sabiedrības ražoto pienu, kefīru, jogurtu, krējumu, saldo krējumu, biezpienu, glazētos biezpiena sieriņus, dabisko sviestu vai sviestu ar dažādām piedevām, kā arī daudzus citus produktus. Tiek lolots arī Lietuvas valsts kulinārais mantojums. ŽEMAITIJOS PIENAS mājas biezpiena siers un Žemaišu kultais krējums („Žemaitiškas kastinys”) tiek gatavoti tikai no tradicionālām izejvielām un sastāvdaļām pēc tradicionālām tehnoloģijām, tādēļ šie īpašās garšas produkti ir ieguvuši Lietuvas kulinārijas mantojuma fonda sertifikātus un apzīmēti ar speciālu Fonda zīmi.

Pašlaik AS „Žemaitijos pienas” ir viens no lielākajiem un modernākajiem piena pārstrādes uzņēmumiem Lietuvā.

Pasūtīt

Lūdzu, aizpildiet kontaktinformācijas formu un precizējiet savus mērķus komentāros.